GL1800 Gold Wing Bagger Anasayfa > Motosiklet > Tourıng > Gl1800 Gold Wing Bagger

GL1800 Gold Wing Bagger PERFORMANS
Bir motosikletin çok ötesine geçen, kusursuz işlenmiş, şık bir makine.
DİNGİNLİKTEN ATLETİKLİĞE GEÇİŞ

Konu yolculuksa, rahatlık ve konfor onun vazgeçilmezi. Çift salıncaklı ön süspansiyon ve tek taraflı Pro-Link arka salıncaktan, Apple Car Play desteğine sahip multimedya sistemine kadar Bagger’ın her detayı yolda rahat etmen için tasarlandı. Standart olarak sunulan yokuş kalkış desteği gibi pek çok özelliğe sahip Bagger’la her koşulda kontrollü ve konforlu sürüş seni bekliyor.

DCT

Üçüncü nesil 7 ileri çift kavramalı şanzıman (DCT) uzun mesafeli yolculukların meraklıları için özel olarak tasarlandı. Son derece yumuşak ve hızlı vites değişimleri sağlayan Çift Kavramalı Şanzıman, vites geçişlerinde meydana gelebilecek sarsıntıları ortadan kaldırıyor ve üç çalışma moduna sahip: MT modu size tam kontrol sağlıyor ve gidon üzerindeki düğmeleri kullanarak manuel olarak vites değiştirmenize olanak tanıyor. Otomatik D modu hem şehir içi hem de şehirlerarası yolculuklar için ideal ve çok daha iyi yakıt tasarrufu sağlıyor. Otomatik S modu ise daha sportif ve vites bir sürüş hazzı sağlayarak keyifli bir sürüş vadediyor.

DAYANIKLILIK VE KONFOR

Tamamen yeniden tasarlanmış ve üretilmiş şasi, çevik bir performans sunuyor. Çok daha hafif, tamamen döküm alüminyum şasi çerçevesi çevikliği artırırken, uzun zamandır kullanılmakta olan geleneksel ön çatal yerini çok noktadan bağlantılı ön süspansiyon sistemine bıraktı.%30 oranında sarsıntının azaltıldığı bu iyileştirmelerle tüm yolculuklarınızda gerçek konfor sunulmakta.

Yeniden tasarlanmış Pro-Arm arka süspansiyon Gold Wing'de ilk defa kullanılıyor ve üst düzey konforu da beraberinde getiren benzersiz Pro-Link sistemiyle birlikte çalışmakta. Arka yay ön yükü, dört farklı ayar ile yolcu ve bagaja göre ayarlanabilmekte.

SÜRÜŞ MODLARI

Seçilebilir sürüş modları sayesinde bu altı silindirli motorun gücünü ihtiyaçlarınıza göre kumanda edebilirsiniz.

Tour

Bu mod, varsayılan süspansiyon sönümleme ve fren kuvveti dağılımının devrede olduğu, konfor ve güce yönelik temel ayardır.

Sport

Bu mod, daha sert süspansiyon ve artırılmış arka fren kolu basıncı ile güçlü bir ivmelenme sağlar.

Econ

Bu mod, varsayılan süspansiyon ayarı ve fren kuvveti ile maksimum yakıt ekonomisi ve kolay seyir imkânı sağlar.

Rain

Islak ve kaygan yolda tamamen güvenli sürüş bakımından gaz tepkisini sınırlandırmak için bu modu seçin. Bu mod, varsayılan fren kuvveti dağılımı ve çok daha yumuşak süspansiyon ayarı ile çalışma sağlar.