CBR650F Anasayfa > Motosiklet > Super Sport > Cbr650f

CBR650F GENEL BAKIŞ
GÜÇ. PERFORMANS. DEĞER. CBR650F ile tanışın
DÜŞÜK DEVİRDE MÜKEMMEL TORK

CBR650F şehir içinde konforlu, virajlı dağ yollarında sportif bir sürüşten keyif alan herkes için dizayn edilmiştir. Bu motosiklet sizi kullanışlılığı ve heyecan verici yapısı ile kendine bağlayacak.

2017 model güncellemesi olarak motor gücünde 3KW’lik bir iyileştirme yapıldı.Showa süspansiyonla donatılan motosikletin LED aydınlatmaları ile daha stil sahibi bir görünüm ortaya çıktı. Yeniden dizayn edilmiş gövde ile motosiklet ön plana çıkarılarak supersport stiline agresif bir görünüm katılmış oldu. 

Motosiklet güncellemelerden sonra halen düşük devirde mükemmel tork sunmaya devam ederken şimdi azami gücüyle sınırları çok daha fazla zorlamakta. Son model SDBV çatalı şasiyi geliştirmiş ve tasarımı çok daha agresif hale getirmiştir.

Ön panel iki büyük dijital ekrandan oluşur. Sol tarafta devir saati ile kilometre saati bulunur; sağ tarafta ise yakıt göstergesi, saat, mesafe ölçer ve ikaz lambaları yer alır. Her iki taraf da beyaz bir arka ışıkla aydınlatılır. Anahtar, kompakt “dalga” tasarımlıdır.

KEYİFLİ BİR SÜRÜŞ DENEYİMİ

2017 model güncellemesiyle CBR650F’nin motorunda, 11.000 dev/dak’da 67 kW azami güç çıkışıyla 3 kW’lik ekstra güç artışı sağlanmıştır. 9.000 dev/dak’dan sonra fark edilen bu artış yeni emme ve egzoz akışı yönetiminden kaynaklanmaktadır: kısa hava emme boruları, dört adet 32 mm’lik gaz kelebeği yuvalarını aşağı akışlı bir hava kutusundan besler (bu kutu da havayı daha büyük emme kanallarından çeker) ve yan tarafa yerleştirilmiş 4-1 egzoz, susturucu içinde çift geçişli (üç geçiş yerine) bir iç yapıya sahip olup geri basıncı düşürmektedir. Ayrıca, daha geniş bir son çıkış ağzına sahiptir.

Yeni ön grenaj sadece supersport stili katmakla kalmaz, aynı zamanda hava akışını ön taraftaki yüksek basınç alanından iç hava kutusu emme kanalına da yönlendirir. Bununla beraber motoru olabildiğince ön plana çıkarır; e motosikletin agresif & çevik duruşunu vurgular. 

RENKLER